TRENIŅI VISIEM UN KATRAM​

TRX

TRX ir piekares sistēmas treniņš, kas attīsta spēku, izturību, mobilitāti. Treniņa laikā attīstās dziļā muskulatūra, koordinācija, uzlabojās vielmaiņa, mazinās traumu risks. Treniņš ir piemērots dažādiem fiziskās attīstības līmeņiem vienā nodarbība var tikties gan iesācējs, gan atlēts, jo nodarbības intensitāti klients regulē pats ar savu ķermeņa slīpumu attiecībā pret piekari.TRX var būt kā papildinājums citām sporta aktivitātēm vai labs streniņš skaista auguma iegūšanai, jo nodarbības ir dažādas intensitātes, kuras neļaus iegrimt rutīnā. Treniņa laikā tiek strādāts ar visām muskuļu grupām. Grupu nodarbības laikā ir lielāka motivācija un gribēšana, jo visi esat ar vienotu enerģiju un mērķi. Šī enerģija ir jūtama katrā sportotājā un gandarījums pēc padarītā darba ir neaprakstāms. Ja vēlies sevī šīs sajūtas, tad pievienojies kādā no grupu nodarbībām.

GRIP

Nodarbība piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem vingrotājiem.Izaicinošs, spēku attīstošs treniņš ar svaru stieni un pielāgojami lieliem svariem muskuļu reljefa izveidei. GRIP ir cīņa starp sevi šodien un sevi vakar, progress ir mērāms dienās, un vienīgais panākumu tiesnesi esi tu pats. Ja ķermenis ir mehānisms, tad GRIP ir pamācība, kā to efektīvi nodarbināt, un sviedru peļķe zem tavām kājām – kārtējais pierādījums, ka treniņš ir bijis maksimāls! Sadarbībā ar DCH studiju esmu patiesi priecīga un motivēta vadīt koncepta nodarbību. Šis treniņš ir ideāls ar to, ka visas nodarbības ir vienādas. Ja pēc garas darba dienas gribi atslēgt savu prātu un neparko nedomāt, tad šī nodarbība būs piemērota tev.

ABS/BUTT/ROLL

Nodarbība ir sadalīta trīs daļās, kuras laikā mēs attīstam, stiprinam korseti- vēdera, sānu muskulatūru un muguru. Ir dažādas intensitātes vingrinājumi, tiek pielietots inventārs svara ripas, gumijas, ruļļi. Otrā daļā mēs aktīvi strādājam ar sēžas muskuļiem un augšstilbiem, kur intensitāti kāpinām un beigās ir kardio 6 min., sērija. Strādājam ar dažādu inventāru gumijas, svara disks, hanteles, stepi. Trešā daļā ir blackroll pašmasāžas ruļļi, kuras laikā tiek veicināta muskuļu atjaunošanās pēc treniņa, asinsrites uzlabošana, skābekļa piekļuve muskuļiem. Tiek izmasēti miofasciālie trigerpunkti, tie ir mazi kontrakcijas mezgli, kuri attīstās muskulī, kad tas ir savainots vai tam ir bijusi pārāk liela slodze. Normā, muskuļu aktivitātei būtu jāstrādā kā pumpim, pārmaiņus saraujoties un atslābinoties, kas palīdz sirdij cirkulēt asinis cauri mazajiem kapilāriem, kuri apgādā muskuļus ar asinīm. Tiek uzskatīts, ka kontrakcijas mezgli (trigera punkti) var aizspiest kapilārus un būtībā pārtraukt asins plūsmu kādā noteiktā ķermeņa zonā. Skābekļa trūkuma un vielmaiņas nevajadzīgo gala produktu uzkrāšanās izraisa vēl intensīvāku muskuļu šķiedru saraušanos. Kad noteikts skaits kontrakcijas mezglu ir izveidojies, tie kļūst par miofasciālajiem trigera punktiem.Mūsdienās trigerpunkti var skart gandrīz jebkura vecuma cilvēku, un var izraisīt stīvumu un izstarotas sāpes muskuļos. Vēl bez sāpēm tie var izraisīt nejūtīgumu, tirpšanu, vājumu, normālas amplitūdas kustību trūkumu, reiboņus, sliktu dūšu. Ar ruļļa masāžu mēs no šos puktus izspiežam.

Fiziskās attīstības treniņi bērniem un jauniešiem

Mūsdienās ļoti daudz bērni pavada savu brīvo laiku sēžot pie elektroierīcēm un ar katru gadu ir redzams, ka aizvien vairāk bērnu labāk izvēlas pavadīt laiku ar saviem mobilajiem tālruņiem, planšetēm un datoriem nekā iet ārā ar draugiem rotaļāties un izzināt ārpasauli.
Bērniem ir vajadzīgas fiziskās aktivitātes, lai ne tikai būtu stipri un veseli, bet arī ,lai nostiprinātu prasmes komunicēt ar citiem bērniem, uzlabo garīgo pašsajūtu,fizisko attīstību, padara prātu daudz asāku un radošāku.
Nodarbības ir radītas jebkura vecuma bērnam. Mans galvenais mērķis ir attīstīt bērna stāju, motoriku, koordināciju, līdzsvaru, fizisko sagatavotību un locītavu nostiprināšanu. Nodarbības būs ļoti noderīgas tiem bērniem kuri jau paralēli nodarbojas ar kādu sporta veidu un vēlas sevi pilnveidot vēl vairāk. Nodarbībās tiks pieslēgts ne tikai ķermenis, bet arī prāts un loģiskā domāšana. Nodarbībās tiks izmantotas dažādas metodes un uzdevumi gan ar inventāru, gan bez tā, lai veicinātu daudzpusīgu bērna attīstību.